61166, Україна, м. Харків

пр. Науки, 14

гол. корпус, каб. 372

(057) 702-16-46

career_center@nure.ua

yarmarka.kture@gmail.com

facebook.com/groups/career.nure

t.me/career_nure

XIII міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

17 листопада 2017 року відбувся XIII Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ за підтримки адміністрації університету.

Ярмарок було відкрито ректором Семенцем В.В. На урочистому відкритті заходу представників компаній-партнерів було нагороджено почесними грамотами за активну діяльність в житті університету. Присутніми були представники адміністрації, декани факультетів, завідувачі кафедр, співробітники університету та представники компаній-учасників.

В рамках Ярмарку 7 деканатами та співробітниками випускаючих кафедр було проведено 16 круглих столів сумісно з представниками підприємств та організацій, де було обговорено сучасні вимоги ринку праці до випускників; шляхи підвищення ефективності практичної підготовки студентів, а також продовжено обговорення рекомендацій щодо проведення додаткової підготовки студентів для сприяння подальшому їх працевлаштуванню.

В роботі Ярмарку взяли участь понад 50 провідних компаній м. Харкова, м. Київа, м. Мукачева та інших регіонів України, які запропонували нашим студентам та випускникам близько 500 вакансій. Цього року було впроваджено заочну участь у Ярмарку, 5 компаній-роботодавців у зв’язку з неможливістю дістатися м. Харкова приймали участь заочно.  

В ході Ярмарку студенти та випускники нашого університету  мали можливість ознайомитися з поточними тенденціями ринку праці: безпосереднє спілкування із роботодавцями, проходження співбесід, оналйн-тестувань, реєстрація на стажування та інтернатури, все ці етапи дозволили підібрати місце практики або перше робоче місце.

Також Ярмарок відвідали студенти молодших курсів з метою розуміння можливостей і тенденцій ринку праці.

Цього року було збільшено базу компаній-роботодавців.

Генеральним партнером незмінно виступала компанія Nix Solutions Ltd.

Партнерами цього року виступили компанія GlobalLogic, Sigma Software, Infostroy, Andersen, Gameloft.

Інформаційний партнер – інтернет-служба «Робота в Харкові».


Наші партнери