61166, Украина, г. Харьков

пр. Науки, 14

гл. корпус, каб. 372

(057) 702-16-46

career_center@nure.ua

yarmarka.kture@gmail.com

facebook.com/groups/career.nure

t.me/career_nure

Участники Ярмарки Вакансий


DataArt

Адрес: г.Харьков, пл. Защитников Украины, 7/8
Адрес в Интернете: http://www.dataart.ua/
E-mail: hr-kh@dataart.com
Вид деятельности организации: DataArt с 1997 года проектирует, разрабатывает, модернизирует и поддерживает IT-решения в области финансов, здравоохранения, туризма, медиа и интернета вещей.

С 2004 года успешно работает наша практикантская программа. За это время более 400 ее выпускников остались в DataArt. Каждый пятый специалист попал к нам через стажировку. Цель практикантской программы — как можно скорее вывести специалиста на уровень, который позволит ему самостоятельно работать в IT-проектах. Поэтому каждый практикант решает не абстрактные задачи, а при помощи опытного куратора участвует в реальных проектах. И если по итогам стажировки он достигает должного профессионального уровня, куратор рекомендует продолжить сотрудничество с практикантом. По вопросам можно связываться: +380 (67) 54-222-55 email: hr-kh@dataart.com /Anna.Chernetskaya@dataart.com skype: live:anna.chernetskaya1

Вакансии

EPAM

Адрес: г. Харьков, ул. 23 Августа, 33-Г, Храмцов Евгений
Адрес в Интернете: https://www.epam.com/
E-mail: hanna_shket@epam.ua
Вид деятельности организации: IT

Освітня програма компанії EPAM University Programs існує вже більше п’яти років і проводиться у співпраці із найбільшими ВНЗ Києва, Харкова і Львова, такими як: КПІ та КНУ, ХПІ та ХНУРЕ, НУЛП та НУ ім. Франка. За період свого існування, лави співробітників компаній поповнилися великою кількістю Junior-спеціалістів. Лише у 2017 році в рамках освітньої програми було підготовлено 600+ молодших спеціалістів, які вже сьогодні активно долучилися до життя компанії. Багато хто з перших випускників вже самі навчають нові покоління junior-ів. Прагнеш розпочати кар’єру в найбільшій ІТ-компанії України, отримати фундаментальні знання та знайти нових друзів? Детальна інформація про напрямки підготовки та умови відбору шукайте на нашому сайті: www.training.epam.ua.

Вакансии

Zfort Group

Адрес: 61144 Харків, вул. Бучми, 1Б, телефон +380 93 391 91 91 Чекаліна Олена Юріївна
Адрес в Интернете: https://www.zfort.com/
E-mail: job@zfort.com
Вид деятельности организации: Розробка веб-сайтів та мобільних додатків будь-якої складності

Якщо ти не бачиш свого життя без IT-технологій, мрієш працювати у великій компанії, яка з 2000 року надає послуги повного циклу з розробки веб-сайтів та мобільних додатків, а слова «Scrum», «фічі», «баги» - це для тебе не просто набір букв, тоді компанія Zfort Group пропонує можливість прийняти участь у z-інтернатурі за рiзноманiтними напрямками. Також для тебе у Zfort є освітня платформа - Zday by Zfort. Це дає можливість ближче познайомитися зі світом IT. Платформа включає цикл мітапів - зустрічі для саморозвитку та спілкування, які дозволяють обмінюватися досвідом серед IT-практиків. Поринь в одну з найбільш популярних сфер діяльності разом з Zfort Group та стеж за актуальними вакансіями на http://www.zfort.com.ua/

Вакансии

Телесенс IT

Адрес: м. Харькiв вул Молочна, 38
Адрес в Интернете: http://telesens.ua/
E-mail: HR@telesens.ua
Вид деятельности организации: Розробка та впровадження ПЗ

Міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Лондоні та центром розробки в Україні, яка обслуговує клієнтів у понад 20 країнах. Продуктова компанія, яка з 1998 року професійно розробляє і впроваджує промислові програмні рішення. Власна лінійка BSS/OSS /VAS продуктів для телекомунікацій з усіма правами інтелектуальної власності на них. Компанія, що пропонує клієнтам широкий спектр послуг: адаптація та впровадження програмних продуктів власної розробки; створення рішень «під ключ» на платформах кращих світових постачальників; розробка програмного забезпечення на замовлення.

Вакансии

FluentPro Software Corporation

Адрес: Харьков, ул Московский проспект 199.
Адрес в Интернете: https://fluentpro.com/
E-mail: ludmila@fluentpro.com
Вид деятельности организации: Розробка програмних продуктів.

FluentPro Software - це продуктова компанія, яка розробляє високотехнологічні рішення для управління проектами та портфоліо для організацій, які користуються PPM екосистемой Microsoft. Продуктова лінійка FluentPro містить програмні рішення для міграції, спрощення процесу конфігурації та управління системами Microsoft Project Server/Online. Також ми розробляємо рішення в області інтеграції, business intelligence та візуалізації даних. Продуктами FluentPro користуються сотні компаній по всьому світу, більшість з яких - це мультінаціональні корпорації, багато з яких є у списку Fortune 500. Це такі гіганти, як Abbott, IKEA, NBC International, Microsoft, GoodYear та інші. Ми запрошуємо в команду здібних і талановитих розробників, які шукають нові можливості та зацікавлені в створенні якісних продуктів. А також випускників з високим рівнем володіння англійською мовою, яких цікавить робота в службі технічної підтримки. Якщо це ви - надсилайте резюме на email: jobs@fluentpro.com або зателефонуйте 0963046530

Вакансии

DB Best Technologies

Адрес: 61070, м. Харків, вул. Старошишківська, буд. 7, кВ. 213
Адрес в Интернете: https://www.dbbest.com/
E-mail: hr@dbbest.com
Вид деятельности организации: Разработка программного обеспечения.

For over 15 years, DB Best helps customers manage data and applications anywhere. Saying anywhere, we mean various databases, environments, applications, platforms, and services. DB Best delivers delightful results to hundreds of customers from all over the world, providing them with comprehensive data-management services, database development, and migration, and the creates highly successful web and mobile systems.

Вакансии

ТОВ "НИКС Солюшенс Лтд"

Адрес: 61105, г. Харьков, ул. Каразина, 2, (057) 784 06 00
Адрес в Интернете: https://www.nixsolutions.com/
E-mail: education@nixsolutions.com
Вид деятельности организации: Разработка ПО на заказ, поддержка существующего ПО, удаленное администрирование и разработка собственных продуктов.

Компания NIX Solutions была основана в 1994 году и к настоящему времени превратилась в одного из крупнейших флагманов IT-аутсорсинга в Украине с серьезным портфелем выполненных проектов за плечами. Наша команда – это богатая история, крепкие традиции, инновационный комплексный подход к решению задач клиентов и реальная забота об их бизнесе являются основой успеха компании и позволяют ей динамично развиваться, постоянно расширяя перечень предоставляемых услуг и повышая их качество. Наша команда – это 1500 профессионалов своего дела и просто хороших людей. Каждый из нас уникален – у нас разные характеры, увлечения и взгляды, мы играем разные роли, но это не разделяет, а обогащает и вдохновляет нас. Мы учимся друг у друга лучшему, вместе растем, движемся к цели и делаем общее дело. Это одно из важнейших условий стабильности нашей компании. Мы одинаково по-семейному вместе решаем сложные задачи и вместе задуваем свечи на торте в день рождения нашей компании.

Вакансии

FactorWebSolutions.

Адрес: 61166, м. Харків, вул. Академіка Ляпунова, 9, кв. 40, тел. 057-719-41-16, Караченко Ю.А.
Адрес в Интернете: https://websolutions.factor.ua/
E-mail: job@factor.ua
Вид деятельности организации: Розробка web-продуктів

Ми - продуктова компанія «FactorWebSolutions.». Наша команда існує 5 років, нараховує більше 50 професіоналів своєї справи та спеціалізується на копмлексних рішеннях у сфері розробки, дизайну та просувння власних web-продуктів: від інтернет-порталів до ERP-систем. Ми шукаємо не просто співробітників, нам потрібні однодумці, іноватори, ті, що розділять наші цінності і стануть частиною нашої великої дружньої родини. Якщо ви готові досягати нових професійних висот - пишіть або дзвоніть до нашого відділу HR: e-mail: job@factor.ua тел.: 050-477-57-27

Вакансии

Aquilon Resources UA

Адрес: 61022, г. Харьков, ул.Клочковская, 111-а
Адрес в Интернете: http://www.aquilonresources.com/
E-mail: hr@aquilonresources.com
Вид деятельности организации: Проектирование и разработка программных систем для финансовых организаций (фодновых бирж, брокеров, трейдеров, хэдж-фондов)

Aquilon Resources UA (дочерняя компания Argo SE, Inc) - является поставщиком высокоэффективного программного обеспечения для финансовых рынков. Мы создаем инновационные решения и предлагаем профессиональные услуги для операторов рынков, фондовых бирж, дилеров, ликвидити провайдеров, алгоритмических и высокочастотных трейдеров. Наше основное направление это разработка качественных программных компонентов для нашего главного продукта – универсальной торговой платформы - Argo Trading Platform. Использование самых современных технологий наряду с отраслевым стандартными дает нашей платформе преимущество перед конкурентами.

Вакансии

Intetics

Адрес: Харьков, ул. Новгородская 3Б\ Проспект Науки 43А
Адрес в Интернете: https://intetics.com
E-mail: n.shcherbina@intetics.com
Вид деятельности организации: IT

Intetics creates and operates effective distributed technology teams focused on software product development, IT support, quality assurance and data processing. Our core know-how lays in design of software products under conditions of incomplete specifications. To design outstanding software products, we build teams that enable IT rich, innovative organizations to capitalize on available global talent. Our teams become an extension of your in-house staff and serve as a source of innovation and technological expertise. They are composed of effective communicators and cri

Вакансии


Наши партнеры