61166, Україна, м. Харків

пр. Науки, 14

гол. корпус, каб. 372

(057) 702-16-46

career_center@nure.ua

yarmarka.kture@gmail.com

facebook.com/groups/career.nure

t.me/career_nure

XIV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття» Харківського національного університету радіоелектроніки

Харків – культурна столиця України, саме тут зосереджено найбільшу кількість університетів. Харківський національний університет є лідером в навчанні за технічними спеціальностями.

Партнери заходу

Наш Генеральний партнер ІТ компанія NixSolutions, що протягом багатьох років співробітництва підтримує Ярмарки вакансій, розповідає: «Двері нашої компанії були і будуть відкриті для молодих, жвавих, амбіційніх, творчих людей. Тому ми йдемо назустріч студентам, пропонуючи різноманітні програми навчання та можливість працювати і навчатися одночасно».

Завдяки нашим Партнерам: Sigma Software, SoftServe, GlobalLogic, TeamDev, Gameloft та інформаційному партнеру Роботі в Харкові університет готовий заявити нашим студентам та випускникам велику кількість актуальних вакансій. Висвітлити лідерів ринку у різних технічних сферах,  допомогти студентам та випускникам спрямувати вибір на гідних компаніях.

Слід не зоволікати та спрямувати зусилля на отримання роботи своєї  мрії, а розпочати кожен може саме з відвідування Ярмарку вакансій, як одного з етапів пошуку роботу.

На заході кожен представник компанії буде готовий розповісти про особливості та тонкості роботи. Спілкування із представником компанії дає можливість приблизитись до роботи мрії.

Учасники заходу

Ми змогли зібрати кращі компанії аби наші студенти та випускники мали змогу отримати уявлення про ринок праці в Україні та мали якісну орієнтацію на майбутнє.

Учасники заходу – DataArt, EPAM, Zfort Group, DB Best Technologies, Aquilon Resources UA, Intetics, Artjoker, ФАЙНЛАЙН ГЛОБАЛ УКРАЇНА  та інші  http://rabota.nure.ua/fair   чекають на вас на Ярмарку вакансій 23 листопада 2018 року.

Студент ми чекаємо на тебе!

Програма заходу

23 листопада (п’ятниця)

11:15-14:00 – Ярмарок вакансій;

11:15-11:30–Відкриття Ярмарку вакансій;

11.30-14.00 – Робота Ярмарку вакансій

14:00– Закриття Ярмарку вакансій.

Наш сайт: http://rabota.nure.ua/

Ми в соціальних мережах:

FB: https://www.facebook.com/groups/career.nure/

Telegram:  @career_nure


Наші партнери