61166, Україна, м. Харків

пр. Науки, 14

гол. корпус, каб. 372

(057) 702-16-46

career_center@nure.ua

yarmarka.kture@gmail.com

facebook.com/groups/career.nure

t.me/career_nure

В ХНУРЕ відбувся XV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

 

15 листопада 2019 року відбувся XV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ за підтримки адміністрації університету.

Ярмарок було відкрито ректором університету Семенцем В.В. Присутніми були представники адміністрації, завідувачі кафедр, співробітники університету та представники компаній-учасників.

В рамках заходу було проведено 17 круглих столів співробітниками випускаючих кафедр сумісно з представниками компаній, де було обговорено сучасні вимоги ринку праці до випускників та перспективи подальшої співпраці провідних компаній із кафедрами.

В роботі Ярмарку взяли участь 51 компанія, які запропонували нашим студентам та випускникам понад 450 вакансій.

В ході Ярмарку студенти та випускники нашого університету мали можливість ознайомитися з поточними тенденціями ринку праці: спілкування із роботодавцями, проходження співбесід, оналйн-тестувань, реєстрація на стажування та інтернатури, цікаві конкурси на логіку. Здобувачі вищої освіти мають можливість отримати місце практики або перше робоче місце.

Також Ярмарок вакансій відвідали студенти молодших курсів з метою розуміння тенденцій ринку праці.

Цього року було збільшено базу компаній-роботодавців: Wise It Solutions, Bini Bambini, Vilmate Software Development, Anuitex, Axiom SL, Державне підприємство "Харківське агрегатне конструкторське бюро", ТОВ "ІК Актуальна Механіка", DDI Development, WorkNest Technologies, VisiQuate, Inc, FORPOST, Riseapps та ін. електронний каталог учасників - http://rabota.nure.ua/fair

 

Генеральним партнером незмінно виступала ІТ-компанія Nix

 

Партнерами цього року виступили ІТ-компанії:

GlobalLogic, Sigma Software, SoftServeTeamDev

 

 Інформаційний партнер – інтернет-служба «Робота в Харкові».

 

Оргкомітет

Відділ практики «Центр-Кар’єра»


Наші партнери